O mne

Milí priatelia,

Dovoľte mi predstaviť Vám moju stránku zameranú na tvorbu handmade darčekov, ktorej sa venujem už nejaký ten čas.  Tak ako každý rok som  pre Vás pripravila ponuku produktov, ktoré sa snažim inovovať. Potešte svojich priateľov, rodinu, blízkych, kolegov, klientov či zamestnancov  výrobkami z mojej ponuky ktoré vďaka dlhoročnými skúsenosťami a profesným zameranim  vyrábam  a prezentujem v tomto elektronickom obchode. Uvedené produkty  Vám prinášam v predvianočnom čase, no ponuka je aktuálna po celý rok. 

Mám 33 rokov a vyštudovala som  umeleckú školu so zameraním na tvorbu hračiek a dekoratívnych predmetov . Moju ponuku produktov neustále obohacujeme a zdokonaľujem, vylepšujem a skúšam nové vzory .  Popri práci, ktorá je mojim  koníčkom ako aj záľubou sa venujem manželovi a mojím trom deťom, pri ktorých čerpám námety  ako aj  inšpirácie pre ďalšiu prácu . Práve preto nemám problém vyhovieť akejkoľvek požiadavke za predpokladu, že máte určitú predstavu. Jednou z výhod mojích  darčekov je komplexné riešenie, kde si z ponuky môžete vybrať zloženie produktov podľa Vašich potrieb.

Pre kvetinárstva alebo spoločnosti , ktoré predávaju darčekové alebo upomienkové predmety viem vytvoriť rozsah tovarov, ktoré môžu zaradiť do spojej ponuky. Či sa jedná o vkusné upomiekové predmety   do kytíc alebo rôzne maličkosti, ktoré vďaka cenovým skupinám sú dostupné pre každého, je možné vytvoriť špecifický produkt podľa požiadavky.

Do balíčkov pre firemných klientov  dokážem  zakomponovať darčekový predmet z ponuky alebo špeciálne vyrobený produkt podľa určitej predstavy s venovaním alebo prianím. Darčeky pre Vás profesionálne zabalím, pričom dbám na jednotný, estetický, prírodný a zároveň moderný dizajn. Podľa požiadaviek  vytvorím branding Vašej spoločnosti – visačky a nálepky na mieru, text, logo, obrázok, farebné zladenie či dekoráciu. Vytvorím Vám grafické návrhy  na mieru ešte pred samotnou realizáciou resp. pri väčšom odbere je možné zaslať  vzorkový balíček.  Pre veľkoodberateľov sú pripravené cenové úpravy podľa počtu kusov. 

Rada Vám poradím, vytvorím ponuku či návrh, odprezentujeme výrobky , zašlem vizuál alebo upravím návrh,  ktorý nájdete na tejto stránke ako aj na ďalších doménach pod hlavičkou HandMadeDesign | EU | SK | CZ .


Ďakujem za vašu priazeň a teším sa na spoluprácu.

V prípade otázok ma môžete kontaktovať telefonicky: +421 0911 637 912 alebo na katka@handmadedesign.sk